Znojmo tel.: 515 244 662 e-mail: eika@eika.cz
Brno tel.: 545 233 742 e-mail: brno@eika.cz

Informace na této stránce jsou v režimu editace, děkujeme za pochopení.

Čerpací stanice ve Znojmě

Čerpací stanice

Chtěli byste kupovat pouze vysoce kvalitní paliva, která šetří motor vašeho vozidla i životní prostředí? My jej pro vás máme! Provozujeme ve Znojmě vlastní čerpací stanici se širokou nabídkou produktů a služeb. Na naši čerpací stanici natankujete vždy kvalitní a bezpečné pohonné hmoty. Veškeré produkty, které nabízíme, jsou nakupovány výhradně od spolehlivých předních certifikovaných dodavatelů. Našim krédem jsou vysokojakostní pohonné hmoty.

Na naší čerpací stanici ve Znojmě můžete natankovat kdykoliv budete potřebovat, protože my jsme tu pro vás nonstop! Přijeďte k nám natankovat kvalitní pohonné hmoty!

Našim prvořadým cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní pohonné látky splňující nejpřísnější kritéria. Samozřejmostí je také vysoký standard nabízených služeb. V souvislosti s vysokým zájmem motoristů provozujeme čerpací stanici LPG. Jste-li z okolí Brna a hledáte-li CNG čerpací stanici, jsme i vám k dispozici NONSTOP! Pokud hledáte E85 čerpací stanice a chcete natankovat kvalitní bio palivo, to u nás také najdete.

eika benzinka

Zařadili jsme se mezi ethanol E85 čerpací stanice, které svým zákazníkům poskytují svoje služby. V neposlední řadě jsme připravili pro naše zákazníky také široký sortiment v naší prodejně s rychlou a milou obsluhou.

Na naší čerpací stanici Znojmo nabízíme motoristům paliva:

  • nafta
  • Natural 95
  • Ethanol E85 
  • LPG
  • Propan butan v lahvích 2 kg, 10 kg, 33 kg
  • Shop
  • CNG - v provozu od 1.1.2006 (www.cngplus.cz)

Stanice PHM je zařazena v systému W.A.G. minerální paliva, a. s.
www.wag.cz 

Našim posláním je být stálým a spolehlivým partnerem pro naše zákazníky a zároveň ekologicky zodpovědná společnost. Stejně důležité jako služby zákazníkům je pro nás i ochrana životního prostředí a samozřejmě zajištění absolutní bezpečnosti na naši čerpací stanici.

Mnoho bezproblémových kilometrů vám přeje čerpací stanice Znojmo.

 

EIKA ZNOJMO, a. s.
Oblekovice 6
671 81 Znojmo
provozovna PHM

tel.: 515 244 577
kontaktní osoba: Vladimír Jašek, mob.: 605 268 146,
e-mail:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript