Znojmo tel.: 515 244 662 e-mail: eika@eika.cz
Brno tel.: 545 233 742 e-mail: brno@eika.cz

O nás

eika brno znojmo Naše společnost EIKA ZNOJMO a.s., je zaměřena na prodej hutního materiálu. Již od r. 1991 vám nabízí široký sortiment hutního materiálu a hutních výrobků. Samotný prodej je podpořen nabídkou služeb, které se snažíme neustále zkvalitňovat.

Překvapíme vás rychlostí kompletací dodávek, dělením materiálu a dopravou podle potřeb zákazníků. Zabýváme se rovněž prodejem železářského zboží, přinášíme i nejrůznější sortiment pro vinohradníky. Provozujeme také vlastní čerpací stanici se širokou nabídkou produktů a služeb.

        V naší nabídce naleznete široký sortiment hutních výrobků Brno a Znojmo s okolím (profily, plechy, trubky, jekle, betonářskou ocel, kari sítě). Kompletní sortiment železářského zboží zahrnuje více než 12 tisíc položek železářského a jiného zboží skladem (spojovací materiál, nářadí, nástroje, brusivo, polykarbonátové a plastové střešní krytiny, klempířské výrobky, plechové dveře).

Dodáváme také v Brně a Znojmě vinohradnický program (vinohradnické sloupky, šponovací a napínací dráty, tyčky k sazenicím, kryty sazenic, fixační spony, ploty a pletiva, zahradní brány a branky, zemní vruty – Krinner). Dále nabízíme různá kamna na dřevo, dřevěné brikety, peletky.

 

Proč nakupovat u nás?

 

- naše nabídka zboží a služeb je neustále rozšiřována

- díky zkušenostem nabízíme kvalitní servis

- disponujeme dostatečnými skladovými zásobami

- sortiment upravíme dle vašich požadavků

- dbáme na reference a spokojenost zákazníků

- vaše objednávky doručíme až k vám

         Našimi dodavateli jsou renomované firmy, proto vám můžeme zaručit prvotřídní kvalitu nabízeného sortimentu. Naší předností je rychlostí dodávek, komplexnost sortimentu, seriózní a individuální přístup k zákazníkům.  Naše hlavní cíle a záměry jsou od počátku jasné, chceme se stát významným dodavatelem materiálu pro široký okruh zákazníky. K tomu využíváme naše dlouholeté zkušenosti z praxe a těžíme ze spokojenosti našich stálých zákazníků.

Vyzkoušejte si nás jednoduše objednávkou. Tak nejlépe zjistíte, zda i vám naše obchodní služby budou vyhovovat. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že vyhovíme všem vašim přáním.

 

Kontakt EIKA Znojmo a EIKA Brno

 

Oblekovice 6, 671 81 Znojmo

Tel.: 515 244 662, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Vodařská 10, 619 00 Brno - Horní Heršpice

Tel.: 545 233 264, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript