Znojmo tel.: 515 244 662 e-mail: eika@eika.cz
Brno tel.: 545 233 742 e-mail: brno@eika.cz

Informace na této stránce jsou v režimu editace, děkujeme za pochopení.

Vinohradnictví

Vinohradnictví

Sháníte kvalitní a cenově dostupné vinohradnické potřeby? Naše společnost EIKA Znojmo a.s. s pobočkami v Brně a Znojmě, patří již řadu let k největším dodavatelům vinohradnických potřeb v regionu Jižní Moravy. Nabízený sortiment pro vinice vám rádi doporučíme, jelikož kvalitu našich produktů máme odzkoušenou „na vlastní kůži“.

Naše činnost je založena na poctivém a profesionálním přístupu ke každému vinaři. Snaha o vyhovění veškerým nárokům i speciálním požadavkům vinařů, včetně minimální lhůty dodání je pro nás samozřejmostí. Kontaktujte nás s poptávkou.

Rádi vás přivítáme v naší prodejně, kde nabízíme vinohradnické potřeby Brno nebo Znojmo. Nabízíme kompletní sortiment potřeb pro vinohradnictví. Naleznete zde vše pro vaše vinice.

Vyberete si pro vinohradnické potřeby:

Opěrné tyčky k sazenicím, vinohradnické kryty sazenic, dráty, vinohradnické napínáky drátů, vinohradnické sloupky, vinohradnické spony, vinohradnické kotvy,vinohradnické nůžky a další.

Naši školení zaměstnanci v Brně i Znojmě jsou připraveni vám ochotně poradit při jakémkoliv problému, který se týká jakékoliv vinařské potřeby. Díky širokému sortimentu, výhodným cenám a kvalitě našeho zboží, máme spokojené vinaře po celé České republice.

vinařské potřebyZkušenosti nabyté za tuto dobu nám umožnily stát se kvalitním partnerem vinohradníků v mnoha projektech, od malých vinohradů v předzahrádkách, až po mnohahektarové projekty největších pěstitelů vinné révy. Našim do této doby nejprestižnějším projektem, byla účast na obnově Svatováclavské vinice na Pražském hradě.

Tato vinice je situována do míst původní historické vinice z 10. století, na jižním svahu nad Starými zámeckými schody, v okolí restaurace Villa Richter. Podle legendy je to jeden z nejstarších vinohradů v českých zemích a hrozny na něm sklízel i sám patron české země kníže Václav.

Věříme, že vás naše vinařská nabídka zaujala a těšíme se na naši obchodní spolupráci s vinařskými potřebami. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Veškeré informace o ceně, způsobu balení, dopravě a individuální nabídce přesně pro vaše potřeby, vám rádi poskytneme telefonicky, nebo emailem. Cílem naší společnosti je především spokojený vinař, který se k nám opakovaně pro vinařské potřeby do Brna nebo Znojma vrací. 

Zjistěte Dostupnost a ceník vinohradnických potřeb:

Pobočky:                               Znojmo, Oblekovice 6
                                              Brno - Horní Heršpice, Vodařská 10

 

Kontaktní osoba:                   Tomáš Havlík, tel. 602 721 108, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript