Vinotéka Antika

Víno je svou rozmanitostí barev, vůní a chutí fascinující nápoj a zároveň kulturní fenomén spjatý  s člověkem již od pradávna. Poznávejte spolu s námi svět vína, jeho krásy a specifika, vychutnávejte si jednotlivé vůně a chutě. Vinotéka Antika se svým kvalitním vínem i službami stane vaším partnerem a pomocníkem při výběru vína. V našem internetovém obchodě si můžete v klidu domova vybrat a zakoupit ty nejlepší vína od renomovaných vinařů za skvělé ceny.

Snažíme se přinášet vám bohatý výběr vín, nabízíme 250 a více vzorků vín nejen z Moravy, ale také Rakouska a Francie. V nabídce naleznete lahodná vína rozmanitých druhů, barev a chutí. Veškerá námi nabízená vína jsou výsledkem profesionálního a srdečního přístupu vinařů a jejich dlouholetých zkušeností předávaných z generace na generaci. Paleta námi nabízených vín je natolik široká, že si jistě vybere každý milovník tohoto lahodného moku.

Prodej vína vinotéky Antika vám přináší bohatý výběr těch nejkvalitnějších domácích i zahraničních vín a zároveň se snaží zákazníkům přiblížit kouzlo tohoto nápoje, proto pravidelně pořádáme také řízené degustace vína. V naší nabídce naleznete bílá vína, červená vína, růžová vína, šumivá vína a exkluzivní vína. Pro lepší orientaci při nákupu v našem e-shopu jsou veškeré vína vybaveny také podrobnými popisky.

Zajistíme a dodáme potřebné množství vybraného vína pro přímou klientelu i gastronomii. Vždy vám ochotně poradíme s výběrem vhodného vína pro konkrétní příležitost.

K navození příjemné atmosféry patří kromě dobrého vína také kvalitní vinařské dárkové předměty, a proto jsme pro vás v naší nabídce připravili široký sortiment těchto produktů. Sortiment vín je tedy rozšířen nabídkou doplňků jako dárkové kazety, dárkové předměty, obaly na víno, otvíráky a pochutiny k vínu. Největším potěšením pro nás je vaše spokojenost! Kvalitní vína, cenová dostupnost a zkušenosti jsou zárukou vaší spokojenosti.

Věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete vína pro vás, přátele či rodinu.

Vinotéka Antika

Nová otevírací doba:

Čtvrtek   12.00-19.00

Pátek      12.00-19.00

 

Články

Více článků