Nonstop čerpací stanice PHM ve Znojmě

other_cerpackyChtěli byste kupovat pouze vysoce kvalitní paliva, která šetří motor vašeho vozidla i životní prostředí? My jej pro vás máme! Provozujeme ve Znojmě vlastní čerpací stanici se širokou nabídkou produktů a služeb. Na naši čerpací stanici natankujete vždy kvalitní a bezpečné pohonné hmoty. Veškeré produkty, které nabízíme, jsou nakupovány výhradně od spolehlivých předních certifikovaných dodavatelů. Našim krédem jsou vysokojakostní pohonné hmoty.

Na naší čerpací stanici ve Znojmě můžete natankovat kdykoliv budete potřebovat, protože my jsme tu pro vás nonstop! Přijeďte k nám natankovat kvalitní pohonné hmoty!

Našim prvořadým cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní pohonné látky splňující nejpřísnější kritéria. Samozřejmostí je také vysoký standard nabízených služeb. V souvislosti s vysokým zájmem motoristů provozujeme čerpací stanici LPG. Jste-li z okolí Znojma a hledáte-li CNG čerpací stanici, jsme i vám k dispozici NONSTOP! Pokud hledáte E85 čerpací stanice a chcete natankovat kvalitní bio palivo, to u nás také najdete.

Foto čerpací stanice a bezkontaktní myčky

Zařadili jsme se mezi čerpací stanice, kde natankujete i ethanol E85. V neposlední řadě jsme připravili pro naše zákazníky také široký sortiment v naší prodejně s rychlou a milou obsluhou.

Na naší nonstop čerpací stanici Znojmo nabízíme motoristům paliva:

  • Nafta
  • Natural 95
  • Ethanol E85 
  • CNG - samostatný stojan pro osobní vozy i autobusy - v provozu od 1.1.2006 (www.cngplus.cz)
  • LPG - samostatný stojan

 

Dále u nás zakoupíte propan butan v lahvích 2 kg, 10 kg, 33 kg

Součástí čerpací stanice je i minishop.

Našim posláním je být stálým a spolehlivým partnerem pro naše zákazníky a zároveň ekologicky zodpovědná společnost. Stejně důležité jako služby zákazníkům je pro nás i ochrana životního prostředí a samozřejmě zajištění absolutní bezpečnosti na naši čerpací stanici.

Mnoho bezproblémových kilometrů vám přeje čerpací stanice Znojmo.

 

EIKA ZNOJMO, a. s.
Evropská 6/41
671 81 Znojmo
provozovna PHM

tel.: 515 244 577
kontaktní osoba: Petra Ziková, mob.: 737 285 190,
e-mail:  cseika@eika.cz