Hutní materiál

Hutní materiál

other_profily

Potřebujete ke své činnosti rychlé a kvalitní dodávky hutního materiálu a hutních výrobků? Jste z Brna, Znojma a jeho okolí? Společnost EIKA ZNOJMO a.s., působí na trhu již od roku 1991. Našim cílem je spokojený zákazník. Proto chceme stabilně nabízet dobré služby, příznivé ceny prodeje v dodávkách kvalitního sortimentu hutního materiálu a doprovodných služeb.

Dodávky materálu jsou kompletovány podle požadavků zákazníka, včetně dělení materiálu. V případě zájmu je zajištěna i doprava. Po celou dobu naší činnosti jsme své služby a ceny přizpůsobovali tak, abychom dokázali co nejlépe vyhovět jakýmkoliv požadavkům. Navštivte nás!

Prodej hutního materiálu certifikovaných dodavatelů

Prodej hutního materiálu je určen širokému spektru zákazníků od stavebních, obchodních, výrobních společností, až po drobné odběratele. Mezi námi nabízený hutní materiál a výrobky patří závitové, svařovací, hladké i pozinkované trubky, střešní plechy, nebo dráty. Nabízíme rovněž betonářskou ocel, kari sítě do betonu, nejrůznější profilovou ocel průřezu T, I, IPE, HEB, HEA nebo L.

000082 V naší nabídce materiálů je zastoupena i plochá, kruhová, čtvercová, nebo pásová ocel. Do našeho prodávaného hutnického sortimentu patří i trubky, plechy, trapézové a sandwichové plechy, barevné kovy, ohýbané profily, podlahové rošty a mnoho dalšího hutního materiálu Brno a Znojmo.

Všichni dodavatelé Eika hutního materiálu patří mezi certifikované firmy dle požadovaných norem a kvalita jejich dodávek je tak na špičkové úrovni.

Služby a poradenství při nákupu

Samozřejmostí je technické poradenství v oblasti hutního materiálu. Provádíme rovněž dělení prodeje hutního materiálu podle vaší potřeby. Na vaše přání vám zakoupený materiál dodáme na místo určení vlastním nákladním automobilem s hydraulickou rukou.  Rozvoz materiálu provádíme max. do 24 hodin. Své služby se snažíme neustále zkvalitňovat.

Naší předností je rychlost dodávek, komplexnost, seriózní a individuální přístup k zákazníkům.

Pro ceník hutního materiálu Brno, Znojmo nás neváhejte kontaktovat. Individuální kalkulace ceny je vzhledem k neustálým cenovým posunům nezbytná, ale věříme, že vždy budete spokojení. Výsledkem našeho snažení je mnoho spokojených zákazníků, ke kterým se jak doufáme, budete v budoucnu řadit i vy.

 

Zjistěte Dostupnost a ceník hutního materiálu:

Brno - Horní Heršpice, Vodařská 10 – tel. 545 233 742, e-mail brno@eika.cz

Znojmo - Evropská 6/41 – tel. 515 227 810, e-mail hutmat@eika.cz