Železářství

Železářství

hp_klice

Objevte železářství Brno a Znojmo, ve kterém si každý najde to své. Již řadu let se snažíme plnit přání našich zákazníků, na poli nářadí, kutilství, spojovacího materiálu a také všeho, co se týká domu, dílny či stavby. V našem železářství Brno nakoupíte vše, co ke své práci můžete potřebovat a navíc za výhodné ceny. Naší velkou předností je vysoká profesionalita a dlouholetá zkušenost. Náš vyškolený personál se postará o co nejlepší o nejefektivnější řešení vaší zakázky.

Výhodou našeho železářství Brno a Znojmo jsou naše bohaté zkušenosti a léty ověřené složení sortimentu, vy tak snadno a rychle získáte, co potřebujete. Navštivte nás!

 

V nabízeném železářském sortimentu naleznete: železné profily, zemní vruty, stavební a zednické nářadí. Dále nářadí a nástroje, hadice, teplovzdušná kamna na dřevo, kouřové roury a kolena, zabijačkové soupravy, klempířské výrobky, kotevní techniku, lana, řetězy, spojovací a svářecí materiál, vodoinstalační a topenářský materiál, žebříky, zámky a kování, polykarbonátové krytiny, plexisklo, pletivo PVC, pozink a mnoho dalšího zboží pro dům dílnu a zahradu.

Široký sortiment železářství

DJI_0007-HDRV nabídce pro vás máme více než 12 tisíc položek nejrůznějšího železářského, popř. jiného zboží, které je vždy skladem a připraveno k okamžité expedici.

Za dobu svého trvání si společnost EIKA získala jméno ve svém oboru a stala se vyhledávanou mezi maloobchodníky, řemeslníky i stavebními firmami. Preferujeme individuální přístup, a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka. Díky dlouholetým zkušenostem s prodejem železářských potřeb u nás snadno najdete, co právě potřebujete. 

Navštivte nás a poraďte se u nás v Brně i Znojmě

Vždy jsme tady pro vás! K dispozici je vám plně vyškolený personál, můžete se kdykoliv přijít poradit s našimi odborníky. Ochotně zodpoví vaše dotazy a podají cenné rady. Neváhejte nás navštívit, protože to, co nenajdete na internetu, v našem kamenném obchodě jistě ano. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Zjistěte Dostupnost a ceník materiálu:

Brno - Horní Heršpice, Vodařská 10 – tel. 545 233 264, e-mail g.yl8.e6LTrs1Z29g

Znojmo, Evropská 6/41 – tel. 515 221 823, e-mail g.yobZhkaovjGK9a68kmb