Kotevní a nýtovací technika - hmoždinky, kot­vy a další

Rawlplug a Koelner

EIKA prodejní centrum

Rawlplug je synonymem kvality a zkušeností.

Jsme globálně uznávaná značka a vedoucí postavení na trhu v odvětví, které jsme pomohli vytvořit před více než stoletím.

Rawlplug je nadále značkou volby pro profesionály i amatéry.

Vynalezli jsme první expanzní zátku, první mechanickou kotvu a první upevnění sádrokartonu a naše dlouhá a hrdá historie inovací pokračuje.

Investice do našich výrobních zařízení a výzkumného a vývojového centra znamenají, že se neustále vytvářejí nová a inovativní řešení upevnění. Silný závazek k udržitelnosti navíc zaručuje, že naše výrobky a procesy jsou vyvíjeny odpovědně.

Značka Rawlplug byla vytvořena v roce 1919 ve Velké Británii a rychle si vybudovala mezinárodní přítomnost. Dnes máme dceřiné společnosti a distributory po celém světě odpovědné za návrh, vývoj, výrobu, dodávku, prodej, instalaci a servis našich výrobků. Řešení Rawlplug nadále určují směr vývoje pro trh s fixacemi.

 

 

Nylonové hmoždinky

 RAWLPLUG

 KOELNER

 MUNGOHmoždinky

hmoždinky do plných materiálů, hmoždinky do dutých mate­riálů, hmoždinky natloukací, hmoždinky lešenářské, hmoždinky sukovací, hmoždinky prodloužené, hmoždinky do děrovaných cihel, hmoždinky protihlukové, komplety včetně vrutů s šestihranou i zapuštěnou hlavou, hmoždinky klasické (na stromečku)

 

Kovové kotvy

Kovové kotvy

průvlekové kotvy, plášťové kotvy, narážecí kotvy (úderové), kotvy rámové, kotvy se svorníkem, kotvy se šroubem, kotvy s okem, kotvy s hákem, kotvy s trubkou

 

Chemické výrobky

 Pojidla a výplně

chemická malta 300 nebo 400 ml, polyester, vinylester, možnost zimní varianty do - 18 °C, aplikační pistole a nářadí, sítka plastová i kovová, náhradní trysky (směšovače), chemické patrony 

Nabízíme chemické malty značek RAWLPLUG-KOELNER-PATTEX-MUNGO atd.

stažený soubormungo-logo-primary pattex  

 

 

Ostatní kotvy - pro speciální použití

 Speciální kotvy

kotvy do sádrokartonu, stropní kotvy, kotvy do izolačních materiálů, ukotvení WC a umyvadel

 

Nýty a nýtovací technika

Nýtovací technika je klíčovou složkou spojovacích materiálů.
Profesionálním stavebním firmám i kutilům nabízíme kvalitní nýtovací techniku značky FASTY a GESIPA . V rámci nýtovací techniky svým zákazníkům nabízíme hojně používané trhací nýty, o něco méně využívané avšak pevnější trhací nýtovací matice a v neposlední řadě také nýtovací nářadí.
 Nýty a nýtovací technika
 

nýty trhací, hliník, ocel, nerez, měď, matice nýtovací, kleště nýtovací, kleště ruční

 

logo_fastyGesipa_Title

 

 

Kotevní technika, upevňovací technika, kotvící šrouby, kotvící hmoždinky, plastové hmoždinky, chemické malty, lešenářské kotvy, lešenářská oka, kotvy a hmoždiny, hmoždinky do betonu