Chemie pro jezírka a bazény

CHEMIE PRO BAZÉNY A JEZÍRKA

Logo BCH

VODNÁŘ BAZÉNOVÁ CHEMIE - VAŠE VODA, NAŠE STAROST

Bazénová chemie Vodnář nabízí možnost ošetření bazénové vody jak dezinfekcí chlorovou, tak i bezchlorovou. Každá z nich má své přednosti. Výhodou chlorové chemie je nízká cena, vysoký dezinfekční a oxidační účinek a snadné dávkování. Chemie kyslíková má ve srovnání s chlorem nižší dezinfekční účinek, je proto náročnější pokud jde o cenu a pravidelné dávkování. Bezchlorovou chemii lze doporučit pro všechny alergiky a osoby citlivé na chlor, náklady na provoz se již blíží chlorové dezinfekci. Návod vám usnadní výběr a následné použití přípravků bazénové chemie. Další součástí  jsou společné doplňky, mezi nimi najdete testery, přípravky na úpravu pH, tvrdosti vody, alkality anebo řadu doplňků pro provoz bazénu a spa.

BCH-4000x1000px-davkovani-chlorLogo JCH

JEZÍRKA VODNÁŘ - STÁLE ČISTÉ JEZÍRKO

Jezírko je živý organismus a je nutné jej udržovat v dobré kondici po celý rok. Vždy je lepší příčinám problémů předcházet, než potom řešit důsledky zanedbání péče. Použitím přípravků Vodnář docílíte průzračné vody, kterou se můžete pyšnit po celou sezonu. Portfolio Vodnář pro jezírka jsme rozdělili do tří přehledných řad. Do první patří přípravky s názvem Baenzy. Obsahují bakterie a enzymy pro nastavení biologické rovnováhy v jezírkách. Druhá řada pak nese název Na řasy a je určena pro okamžité a systémové odstranění jednobuněčné i vláknité řasy. Třetí částí portfolia jsou společné doplňky. Mezi nimi najdete testery, přípravky na úpravu pH, tvrdosti vody, alkality anebo absorpci fosfátů.

JCH-4000x1000px-davkovani
Krmivo a léčiva pro ryby

Krmení ryb v jezírku je potěšením každého chovatele. Vodnář má ve své nabídce krmiva pro koi, jesetery, karasy, závojnatky, jeseny a drobné rybky. Pro správnou kondici pak, vitaminový a aminokyselinový booster, obohacující krmivo, který dodává rybám všechny potřebné látky. V případě nutnosti léčení ryb využíváme širokospektrálního léčiva.

krmivo+rybafit